Atrakcje

Gościniec Jaroszewskie Wzgórze położony w Sierakowskim Parku Krajobrazowym, wśród lasów i łąk, nad jeziorem - jest idealnym miejscem na organizację imprez.

Gościniec Jaroszewskie Wzgórze położony w Sierakowskim Parku Krajobrazowym, wśród lasów i łąk, nad jeziorem - jest idealnym miejscem na organizację imprez.

Zapraszamy na niecodzienne atrakcje!

Gościom zainteresowanym wykazaniem sprawności i uzależnionym od adrenaliny nasi profesjonalni instruktorzy oferują szkolenie jazdy samochodem terenowym w trudnym terenie, rajdy na quadach, pierwsze kroki w nurkowaniu, spływ kajakowy Drawą w Parku Narodowym, loty balonem na ogrzane powietrze, ścianę wspinaczkową, zjazdy na linie, paintball, strzelanie z broni pneumatycznej.

Na świeżym powietrzu Goście mogą skorzystać z oferty zbiorowych zabaw integracyjnych: piłka w grze, puzzle, matematyczna zagadka, noga do góry, tarcza i miecz.

Ogromnym powodzeniem cieszą się chwile szampańskiej i pełnej humoru zabawy, prowadzonej przez Grupę Teatralną. Niesamowitą rozrywkę zapewniają programy z bezpośrednim uczestnictwem Gości: „Odlotowa hipisów zabawa – gra DJ Trawa", „Chicago lat prohibicji (Charleston, Jive, Tango)", „Szpital na peryferiach z szalonymi siostrami", „Miś czyli komedia absurdów – jestem wesoły Romek".

Gościniec Jaroszewskie Wzgórze organizuje także ogniska, jazdę konną, przejazdy bryczkami, wyjścia na kręgielnię, kameralne koncerty muzyczne, grzybobrania z bigosem itp.

Podejmujemy się najbardziej trudnych wyzwań. Pomagamy Gościom w wyborze rodzaju rozrywki. Razem uwalniamy fantazję.