Oferta

Jeśli pragniecie Państwo spędzić niezapomniane wakacje w okolicach Sierakowa, Gościniec Jaroszewskie Wzgórze to idealne miejsce. Dzięki malowniczej lokalizacji nad Jeziorem Jaroszewskim w otoczeniu lasów nie zabraknie Państwu wrażeń estetycznych oraz bliskiego kontaktu z przyrodą.

Jeśli chcecie Państwo spędzić niezapomniane wakacje w pobliżu Sierakowa, Gościniec Jaroszewskie Wzgórze to idealne miejsce. Zlokalizowane w pobliżu jezioro oraz okoliczne lasy sprawią, że nie zabraknie Państwu wrażeń estetycznych i bliskiego kontaktu z przyrodą. Zapewniamy najwyższy poziom komfortu oraz higieny. Mamy do zaoferowania więcej niż przeciętny hotel, gdyż udostępniamy różnorodne atrakcje, które mają za zadanie urozmaicić pobyt naszych gości. Jedną z nich jest nasza restauracja, która zaprasza Państwa w niedzielę między godziną 12:00 a 17:00.

Aby zachęcić Państwa do spędzenia dłuższego czasu w naszym Gościńcu, przygotowaliśmy specjalne rabaty. Ponadto, przedstawiamy naszą wyjątkową ofertę dla par oraz rodzin z dziećmi. Dołożymy wszelkich starań, aby uczynić wczasy w Sierakowie najlepszymi, jakie dotychczas Państwo odbyli. 

 

Dłużej = taniej.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę dłużej = taniej. Za dwa noclegi w pokoju 2-osobowym ze śniadaniem zapłacą Państwo tylko 319 zł!

Cena poza sezonem wakacji letnich.

Majówka 2018 - Za-3-maj się nad jeziorem!.

Weekend majowy to bardzo wyczekiwany okres, który zwiastuje nadejście i pozostanie na dłużej przyjemnej i słonecznej pogody. To czas grillowania, spędzenia czasu w gronie rodziny i znajomych, pieszych i rowerowych wycieczek. Postaramy się by uśmiech gościł na Państwa twarzach przez cały ten czas i z myślą o tym przedstawiamy wyjątkową ofertę.

Pobierz ofertę

Jaroszewski tydzień 2018

Szukacie miejsca gdzie można uciec od wielkomiejskiego zgiełku? Miejsca gdzie czas trochę zwalnia i możecie się na chwilę zatrzymać a wszystko to nad brzegiem Jeziora Jaroszewskiego, w pobliżu Puszczy Noteckiej? Specjalnie dla Was została przygotowana ta oferta!

Oferta obowiązuje od 1.05.2018 do 31.08.2018

  • 6 noclegów w komfortowym pokoju 2­osobowym ze śniadaniami. Cena: 949,00 zł*
  • 6 noclegów w pokoju 2+1 (dziecko do 12­tego roku życia) ze śniadaniami. Cena: 1199,00 zł*
  • 6 noclegów w pokoju 2+2 (dzieci do 12­tego roku życia) ze śniadaniami. Cena: 1399,00 zł*

* Do każdego pakietu istnieje możliwość wykupienia obiadokolacji

Wakacyjny weekend*

2 noclegi w komfortowym pokoju 2 ­osobowym ze śniadaniami. Cena: 359,00 zł

*Weekendy w sezonie letnim (1.05.2018 – 31.08.2018)

Rodzinny weekend

Wiemy jak ważna w życiu człowieka jest rodzina i czas spędzany z najbliższymi. Z myślą o tym przygotowaliśmy wyjątkową ofertę.

2+2=549 zł
Cena zawiera 2 noclegi w przestronnym i komfortowym pokoju dla rodziców i dwójki dzieci (do lat 12) ze śniadaniem

2+1=429 zł
Cena zawiera 2 noclegi w przestronnym i komfortowym pokoju dla rodziców i dziecka (do lat 12) ze śniadaniem