Oferta

Gościniec Jaroszewskie Wzgórze to z pewnością godne polecenia miejsce, jeśli planują Państwo spędzić wakacje pod Sierakowem. Nasz ośrodek umiejscowiony jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, ponieważ w jego bliskim otoczeniu znajdują się lasy oraz Jezioro Jaroszewskie. Z pewnością będą więc Państwo mogli nacieszyć się bliskością natury oraz pięknymi widokami.

Jeśli chcecie Państwo spędzić niezapomniane wakacje w pobliżu Sierakowa, Gościniec Jaroszewskie Wzgórze to idealne miejsce. Zlokalizowane w pobliżu jezioro oraz okoliczne lasy sprawią, że nie zabraknie Państwu wrażeń estetycznych i bliskiego kontaktu z przyrodą. Zapewniamy najwyższy poziom komfortu oraz higieny. Mamy do zaoferowania więcej niż przeciętny hotel, gdyż udostępniamy różnorodne atrakcje, które mają za zadanie urozmaicić pobyt naszych gości. Jedną z nich jest nasza restauracja, która zaprasza Państwa w niedzielę między godziną 12:00 a 17:00.

Aby zachęcić Państwa do spędzenia dłuższego czasu w naszym Gościńcu, przygotowaliśmy specjalne rabaty. Ponadto, przedstawiamy naszą wyjątkową ofertę dla par oraz rodzin z dziećmi. Dołożymy wszelkich starań, aby uczynić wczasy w Sierakowie najlepszymi, jakie dotychczas Państwo odbyli. 

 

Dłużej = taniej.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę dłużej = taniej. Za dwa noclegi w pokoju 2-osobowym ze śniadaniem zapłacą Państwo tylko 319 zł!

Cena poza sezonem wakacji letnich.

Wakacyjny weekend*

2 noclegi w komfortowym pokoju 2 ­osobowym ze śniadaniami. Cena: 359,00 zł

*Weekendy w sezonie letnim (1.05.2018 – 31.08.2018)

Rodzinny weekend

Wiemy jak ważna w życiu człowieka jest rodzina i czas spędzany z najbliższymi. Z myślą o tym przygotowaliśmy wyjątkową ofertę.

2+2=549 zł
Cena zawiera 2 noclegi w przestronnym i komfortowym pokoju dla rodziców i dwójki dzieci (do lat 12) ze śniadaniem

2+1=429 zł
Cena zawiera 2 noclegi w przestronnym i komfortowym pokoju dla rodziców i dziecka (do lat 12) ze śniadaniem