Restauracja

Restauracja w Gościńcu Jaroszewskie Wzgórze powstała po to, by spotkać się z rodziną i znajomymi, zatrzymać się, zrelaksować, żeby porozmawiać zarówno o jedzeniu, jak i sprawach ważnych i codziennych. To tutaj w budynku z czerwonej cegły znajdą Państwo kolejny niepowtarzalny smak - smak spokoju - i oto nam chodzi.

Restauracja Jaroszewskie Wzgórze powstała po to, aby spotkać się z rodziną i znajomymi, zatrzymać się, wyluzować, żeby porozmawiać zarówno o jedzeniu, jak i o sprawach ważnych. Chcemy, aby wakacje u nas kojarzyły się Państwu nie tylko z komfortowymi noclegami, ale także z pysznym jedzeniem w pozytywnej atmosferze. To tutaj, w budynku z czerwonej zabytkowej cegły, gdzie za oknem jezioro, kwiaty i drzewa, znajdą Państwo kolejny niepowtarzalny smak – smak spokoju - i oto nam chodzi, o niezapomniane i relaksujące wczasy.

Menu, które Państwo prezentujemy żyje, porami roku. Nasza restauracja czynna jest w każdą niedzielę od 12:00 do 17:00. Dbamy o jakość produktów, stawiamy na sezonowość, dlatego zdarza się, że czegoś nie ma – o dostępność prosimy pytać kelnerki.

W każdą niedzielę oprócz naszych podstawowych potraw, znajdą Państwo również charakterystyczną kartę, na której co niedziela są inne specjały. Karta ta będzie się systematycznie zmieniała, a o tematyce danej niedzieli dowiedzą się Państwo na stronie internetowej i facebooku. W naszej restauracji preferujemy dobry smak, również w podaniu potraw, dlatego czas oczekiwania na danie główne w zależności od liczby gości może się wydłużyć do 30 minut.

Sala restauracyjna

Nasza restauracja pod Sierakowem chlubi się pięknie udekorowaną Salą, gdzie można poczuć niezwykłą, magiczną atmosferę.

Łączy się ona z ogrodem zimowym, który można z powodzeniem wykorzystać jako świetną przestrzeń do tańca. Nasi Goście są zawsze w pełni usatysfakcjonowani, jako że spotykają się tam z uprzejmą i elokwentną obsługą, a także wybornym smakiem potraw przyrządzanych ze świeżych składników.

Sala barowa

Przyziemie obiektu mieści natomiast nastrojową salę barową, gdzie można się całkowicie zrelaksować i cieszyć dobrą zabawą. Nadaje się ona zarówno na niezapomniane spotkania w przyjacielskim gronie oraz ciekawe konwersacje, jak i wesołe, żywiołowe tańce. Sala może bez problemu pomieścić nawet sto osób na parkiecie.

Poza komfortowymi kanapami, do dyspozycji Gości są także stołki barowe.

Catering

Obsługa bankietów i spotkań biznesowych

Nasza restauracja pod Sierakowem przygotuje dla Państwa wspaniałe potrawy, które umilą zogranizowaną konferencję lub szkolenie. Jako że każdy posiłek przyrządzany zostaje z najlepszych dostępnych składników, z pewnością nikt nie będzie zawiedziony jego smakiem. Posiłki mogą być obsługiwane przez naszych profesjonalnych kelnerów, a co więcej, do Państwa dyspozycji jest cała zastawa stołowa. Co najważniejsze, kartę dań dostosowujemy do indywidualnych wymagań i oczekiwań klientów.

Lunch i śniadania biznesowe

Dzięki naszym usługom, pracownicy każdej firmy mogą cieszyć się wybornym smakiem naszych wyjątkowych potraw. Zapewniamy dowóz pysznych dań śniadaniowych lub na lunch, które zawsze szczelnie, a zarazem estetycznie pakujemy. W naszej ofercie nie brakuje też lekkich przekąsek i pater kanapek. Jeśli takie będzie Państwa życzenie, możemy również zagwarantować obsługę kelnerów i kompletną zastawę stołową.

Catering rodzinny

Jeśli organizują Państwo przyjęcie w swoim domu, oferujemy naszą kompleksową pomoc. Nie tylko przygotujemy w naszej restauracji pod Sierakowem wykwintne potrawy, zgodne z przedstawionymi przez klienta preferencjami, ale również ozdobimy pomieszczenia kwiatami, ustawimy stoły i precyzyjnie ułożymy na nich naszą elegancką zastawę. Jako że zawsze wyróżniamy się indywidualnym podejściem, cenę obsługi każdego wydarzenia ustalamy indywidualnie, więc serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Grill na świeżym powietrzu

Nasza oferta cateringowa obejmuje także obsługę spotkań przyjacielskich lub rodzinnych na otwartej przestrzeni, takiej jak np. ogród. Nasi świetnie wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy odpowiednio zaaranżują stoły i przygotują estetyczne miejsce dla zaproszonych gości. Poza tym, gwarantujemy również najwyższą jakość potraw z grilla, przygotowywanych przez naszego wspaniałego kucharza. Można u nas także zamówić obsługę kelnerską i zaimponować tym znajomym bądź krewnym. Aby całkowicie spełnić Państwa oczekiwania, zawsze ustalamy menu indywidualnie. W celu dokonania wyceny danego zlecenia, prosimy o kontakt.