Domki

Gościniec Jaroszewskie Wzgórze to doskonałe miejsce dla każdego, kto chciałby spędzić udane wczasy pod Sierakowem. Mieści się on w bardzo malowniczej okolicy, mając w pobliżu jezioro i lasy. Mają tutaj Państwo zapewnione wspaniałe widoki oraz bliskość natury, co pozwoli się zrelaksować i odpocząć od miejskiego zgiełku.

Jeśli pragniecie Państwo spędzić niezapomniane wakacje w okolicach Sierakowa, Gościniec Jaroszewskie Wzgórze to idealne miejsce. Dzięki malowniczej lokalizacji nad Jeziorem Jaroszewskim w otoczeniu lasów nie zabraknie Państwu wrażeń estetycznych oraz bliskiego kontaktu z przyrodą. Zapewnimy najwyższy poziom komfortu oraz higieny i udostępnimy różnorodne atrakcje dla urozmaicenia pobytu.

Specjalnie dla Państwa oddajemy do dyspozycji całoroczne domki nad jeziorem wyposażone w dwie niezależne dwuosobowe sypialnie z przepięknym widokiem na jezioro, duży salon, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienkę. Z salonu wychodzimy na taras umożliwiający organizację biesiad przy grillu. Istnieje możliwość wynajmu 8 domków zapewniających od 32 do 48 miejsc noclegowych nad jeziorem.

Gościniec Jaroszewskie Wzgórze zapewnia nocleg w Sierakowie dla całej rodziny a także dla grup zorganizowanych, firm szkoleniowych, klientów indywidualnych.

Wynajem domków nad Jeziorem Jaroszewskim to gwarancja udanego wypoczynku, możliwość aktywnego spędzenia czasu na spacerach, rowerze, grzybobraniu,wędkowaniu, pływaniu oraz zimą jazdy na łyżwach.

499PLN

Domek 4 osób
doba ze śniadaniem

Zarezerwuj
599PLN

Domek 5/6 osób
doba ze śniadaniem

Zarezerwuj