Pokoje

Aby zapewnić Państwu noclegi w Sierakowie o jak najlepszym standardzie, w Gościńcu Jaroszewskie Wzgórze mamy do dyspozycji 9 komfortowych dwuosobowych pokoi wyposażonych w nowoczesne urządzenia.

Chcąc zapewnić sobie wyjątkowe wczasy, trzeba znaleźć odpowiedni hotel lub inne miejsce zapewniające komfortowe noclegi w Sierakowie. Z tego względu, w Gościńcu Jaroszewskie Wzgórze przygotowaliśmy 9 pokoi dwuosobowych o wysokim standardzie, w których nie brakuje nowoczesnych urządzeń.

Nasze pokoje zostały wygodnie i funkcjonalnie urządzone, a przy tym wzbogacone o niebanalne wzornictwo i wyposażone sprzęt o wysokim standardzie. Pobliskie jezioro sprawia, że są one doskonałym miejscem na odprężenie się w wakacje.

Każdy pokój posiada jedno 2-osobowe łóżko lub też dwa 1-osobowe. Na każdym z nich znajdziecie Państwo czystą pościel i wygodny materac, aby cieszyć się komfortem wypoczynku na najwyższym poziomie. Jeśli zajdzie taka potrzeba, istnieje możliwość dostawienia rozkładanego łóżka.

Pokoje zostały wyposażone w 32-calowe płaskie telewizory, odbierające 15 kanałów telewizji naziemnej. Dzięki bezpłatnemu dostępowi do Internetu na terenie całego obiektu, możemy pozostać w ciągłej łączności ze światem. W każdym pokoju znajduje się też podstawowy zestaw mebli takich jak stół, krzesła, szafa czy stoliki nocne.

Pokoje dysponują własnymi nowoczesnymi i wygodnymi łazienkami, wyposażonymi w prysznic i zestaw ręczników.

Na specjalne okazje, np. dla nowożeńców czy jubilatów, przygotowaliśmy wyjątkowy pokój. Jest to zapewniający intymną atmosferę Apartament o stylowym wystroju.

Aby umożliwić Gościom samodzielne przygotowywanie posiłków, udostępniamy kuchnię i lodówkę z napojami. W niedzielę natomiast otwarta jest nasza restauracja, do której serdecznie zapraszamy w godzinach 12:00 - 17:00.

199PLN

Pokój jednoosobowy
doba ze śniadaniem

Zarezerwuj
259PLN

Pokój dwuosobowy
doba ze śniadaniem

Zarezerwuj
279PLN

Apartament
doba ze śniadaniem

Zarezerwuj